PAST... BLOG

JUST ONE BIG NEW

12. srpna 2013 v 11:28 | kate
Takže, jak si někteří z vás, kdo sem přišli, mohli všimnout, poslední článek je už pár měsíců starý :D. Psala jsem, že to bude kvůli prázdninám, ale ne, není. Rozhodla jsem se opět (ano, už zase) předělat celý blog. Tyhle povídky, co jsem napsala, jsou asi dobrý, ale mně se moc nelíbí :D. Pro to se nejspíš přestěhuju někam jinam, tady to celý jaksi "uzavřu" a bude to jenom taková "vzpomínková galerie". Chtěla bych si založit další stránku (blog nebo něco jinýho), kam bych taky psala povídky - jak česky tak rovnou i anglicky. Mám totiž nápad na jednu velkou povídku, o které si myslim, že pokud jí napíšu dobře, mohla bych s ní být spokojená i já :D. Tady to teda doopravdy končí, všechno zůstává stát. Napíšu sem potom ještě informace o té mojí stránce, kdyby jste se tam chtěli podívat :). Zatím se mějte. kate

HIATUS-summer 2013

24. června 2013 v 16:39 | kate

NEWS #3

23. června 2013 v 2:03 | kate
Ahoj. Jak už si každý, kdo sem přišel, mohl všimnout, tak mám kompletně předělaný vzhled blogu. Ještě to není úplně hotové (rozcestníky), ale ty dodělám v průběhu dneška. Já za sebe musím říct, že se mi to líbí víc než ten minulý. No, ale taky tady mám něco ke škole. Nejspíš v úterý (možná už v pondělí) nám seberou netbooky, takže, jak už jsem říkala, tady budu míň. Budu se to ale snažit udržet a ještě blog celkově doladit :). Teď už se mějte a já jdu spát.

NEWS #2

17. června 2013 v 15:37 | kate
Jsou tady druhé news :). Hlavně bych chtěla říct, že ještě dneska přidám další díl Dream in London a taky se do konce týdne budu snažit napsat pár jednodílovek. Jinak mám taky něco ke konci školního roku. Jelikož se nám to nezadržitelně blíží, tak musím oznámit, že tady už nebudu tak často, protože nám vezmou počítače (jsem v počítačové třídě). Doma samozřejmě počítač máme, ale na tom nebudu moct být tak často, jako teď. Potom taky u babičky, ale jak říkám, budu tady míň. To znamená, že povídky taky nebudu tolik přidávat.

NEWS #1

27. května 2013 v 17:09 | kate
Takže máme tady první NEWS! Viděla bych to tak, že budu přidávat každý týden, abyste se dozvěděli všechny novinky. Dneska tady nemám poměrně nic moc, ale chtěla jsem jenom říct, že tento layout je jenom jaksi dočasný, protože se chystám udělat zbrusu nový, na kterém si dám rozhodně víc záležet! Jinak, abych vás taky informovala ohledně povídek. Dneska jsem přidala další dvě-jednodílovku s Harrym a další část Dream in London (třetí). Za tu povídku s Harrym se musim docela pochválit, protože jsem jí napsala včera v noci :D.

Vas happenin?

21. dubna 2013 v 10:51 | kate
Ahoj, co se s váma děje? Na blog chodí (podle toplistu) lidi, tak proč nekomentujete a nečtete moje povídky? Je jich tady už pět a pokud si je začnete číst a komentovat, tak budu přidávat i na pokračování. Jinak jsem vám nic říct nechtěla. Povídky najdete buď pod tímto článkem nebo v rubrice FF One Direction---Jednodílné---a potom si vyberte koho chcete. V každé té poslední rubice je povídka, ale u Louiho Tomlinsona jí ještě nemám, takže tam nic neni. Ve vícedílných taky nic, takže tam nehledejte :D. Doufám, že se aspoň podíváte a komentáře taky potěší ;). Kate

Bližší informace

16. dubna 2013 v 20:34 | kate
Takže :D tady vám napíšu pár bližších informací k povídkám. Budou se dělit na jednodílné a vícedílné. Jednodílné můžou mít maximálně ještě třeba další díl (nejvíce dva další), ale rozhodně to nebude jako vícedílné povídky. Ty budou mít nejméně cca 10 částí. Zatím mám napsáno sedm jednodílovek a jednu na pokračování, ale ta není dodělaná (blížím se už ale ke konci!). Jednodílovky budu přidávat nezávazně na sobě, ale na pokračování (myslím části) budu přidávat tak jednou týdně. To znamená, že každý týden se tady objeví jedna část vícedílné povídky, ale třeba dalších deset jednodílovek. Budu se snažit psát co nejčastěji, abyste měli co číst. Taky bych vás chtěla poprosit, jestli třeba máte nějaké kamarády, které by to bavilo číst, tak jim o tomhle blogu řekněte :). Byla bych moc ráda, pokud se vám povídky budou líbit, abyste blog šířili dál mezi sebou. Tohle je dneska asi všechno :). První jednodílovku bych přidala zítra. Jinak u každé povídky, ať už části nebo jednodílné, bude obrázek nebo jak to mám říct :D. No to je jedno. Takže zatím se mějte!

Done!

15. dubna 2013 v 20:42 | kate
Takže dneska jsem definitivně skončila se všemi rekonstrukcemi. Udělala jsem si nový vzhled a docela se mi i líbí, což je neobvyklý :D! Až sem naženu pár lidí, tak začnu psát povídky :). Pokud máte nějaké otázky, tak mi pište nejlépe na mail nebo na ask (máme oboje v menu). Pod layoutem je taky link na návštěvní knihu, takže kdykoli se můžete zastavit ;). Teď už vás zase opouštím (i když vím, že tady nikdo neni), protože musím jít dodělat věci do školy, bohužel. Takže se mějte a asi už ode mě dobrou noc.

I love you, guys!

14. dubna 2013 v 17:42 | kate
Takže :D JSEM ZPĚT! Rubriky jsem zrekonstruovala a tohle je tím pádem první článek v "nové etapě" blogu. Ještě musím ke dvoum rubrikám dodělat rozcestníky a to k Past a FF One Direction. Rubrika FF tady ještě ani není, protože jsem neudělala ikonku do menu. Tohle všechno dodělám v následujícím týdnu. Taky musím udělat nový layout a potom začnu no ;). Tenhle blog bude tak více méně o mně. Budu sem přidávat svoje povídky (ano, už ne knížku). Budou buď na pokračování nebo jednodílné, ale o tom vás budu informovat jindy. Musím říct, že mám moc dobrý pocit :D! Tak, co bych ještě řekla? Choďte sem! Snad se vám to tady bude líbit víc než dřív, ale milovnice W.I.T.C.H. tady svoje už nenajdou. Tímhle bych to zatím ukončila. Mějte se ;). Kate

Poslední článek

7. února 2013 v 19:35 | kate
Takže tohle je poslední článek v první etapě blogu. Další články už budou v nových rubrikách :). Dívala jsem se na návštěvnost, a i když na blog někdo přišel, nový článek neokomentoval. Je mi to docela líto, ale tak snad se to změní. Pokud jste si ten článek nečetli nebo ho přehlédli, tak je TADY. Do komentářů mi teda kdyžtak napište co si o tom myslíte. No jinak teď se vrhnu na ty změny abych tady neměla bordel! Tak se zase mějte a doufám, že sem někdo přijde.

POKRAČOVÁNÍ!

5. února 2013 v 11:03 | kate
Ahoj! Ano jsem to pořád já Kate. Po dlouhé pauze jsem se doopravdy rozhodla pokračovat a to hlavně kvůli jedné věci. Píšu knížku. Měla by to teda být knížka, takže jednotlivé kapitoly budou docela dost dlouhé. Rozhodla jsem se proto, že na blog budu přidávat celou mojí "knížku" po částech (kapitolu třeba rozdělím do tří částí). Pokud by tady teda byl někdo, kdo by byl ochoten si to přečít, tak bych byla moc ráda a byla bych vám vděčná i za připomínky a kritiku, kterou byste napsali do komentářů. Ještě abyste věděli co to asi tak bude. Hrozně jsem se zamilovala do One Direction (doufám, že s tím nikdo nemá problém) a proto píšu Imagine (prostě je to něco na ten způsob co bych chtěla, aby se stalo...). Kluků je pět, takže na tohle téma bude pět "knížek". První píšu o Zaynovi. Musím taky podotknout, že to s nima nemá nic společného, pouze jména, ale jinak je to zcela vymyšlené. Všechny ty postavy a jména jsou teda pravá (kromě hlavní hrdinky, ta neexistuje), ale příběh je vymyšlený, takže s jejich životem to nemá co dělat. Jestli byste si to teda chtěli přečíst, tak pište sem do komentářů. Ještě jenom k blogu. Rubriky půjdou pryč (celé je změním) a začnu jaksi odznova. Chtěla bych taky někoho požádat, jestli by mi byl ochotný udělat lay, protože na to vážně nemám cit. Takže pište do komentářů-už se těším!
Kate

Nový začátek!

23. října 2012 v 15:21 | kate
Takže jak jste si už možná všimli kdy tady byl, mám nový lay. Neni to nic moc, ale na rozjezd to stačí. Předělala jsem už menu a dneska bych chtěla udělat zdroj a uspořádat rubriky, ale nevim jestli to zvládnu. Jinak taky jsem se rozhodla, že už nebudu mít Affs a ani tady nebudou žádný ankety atd. No, blog bude asi tak o všem jedna celebrita sem druhá tam a taky trochu o mně a o všem co mě napadne. Doufám, že to tady trochu ožije a bude blog populárnější než minule ;)! A teď se už mějte!
kate

Nový admin se ruší!

10. října 2012 v 18:11 | kate
Ahoj, byla tady nová adminka WillinQa*B, která mě ale docela zklamala, takže jsem se rozhodla, že už tady nebude. Abych se ospravedlnila tak ona mi říkala, že tady bude každej den přidávat články a tak dále. No ale podle mě to moc neplní, takže musí pryč nebo jak bych to řekla. Jinak rozhodla jsem se, že tenhle blog zase rozjedu, ale už nebude o W.I.T.C.H., ale o nečem jiným. Taky všechny články co jsem sem napsala dřív půjdou do rubriky "Minulost" nebo takový je zatím pracovní název. Bude tady nový webový dess a tady nový rubriky atd. No prostě změna a teď to myslim smrtelně vážně. S dessem se zatím nebudu moc zaobírat, prostě sem něco dám a teprve až se blog prochu rozjede ho pořádně zlepším ;). Takže se zatím mějte a WillinQa*B vzkazuju sbohem! :( Je škoda žes nedodržela to cos mi napsala :(!
kate

Naposled :(

1. října 2012 v 17:25 | kate
Ahoj! Ano jsem to já Kate a píšu svůj úplně poslední článek. Je tady nová majitelka tak doufám, že budete spokojeni (a samozřejmě i já ;) no a jinak doufám, že to tady bude ještě lepší. Jinak taky bych byla ráda, aby mi ještě nová majitelka WillinQa*B napsala na mail, protože bych jí potřebovala něco říct. Jinak dessy dělám stále, takže kdo by chtěl, tak napište na mail witch-a-will@seznam.cz! Zatím se mějte a někdy možná ještě napíšu :)
Kate

New Majitel!

30. září 2012 v 19:40 | WillinkQa*B
Ahoj som nová majitelka blogu a moja prezývka je WillinkQa*B dúfam že bude tento blog stále populárny :)

THE END

20. srpna 2012 v 10:49 | kate
Ano, rozhodla jsem se pro oficiální konec. Vím, že jsem slibovala novej rozjezd, ale představa, že bych měla všechno změnit je tak unavující, že si radši založím nový blog. No ano založím si nový, ten tady zatím nebudu publikovat, ale nejspíš bude lepší než tenhle. No co jiného dodat. Kdyby někdo chtěl tenhle blog předat, klidně mu ho dám, ale mám pár pravidel:
1. neměň heslo, abych se vždy mohla na blog podívat a popřípadě mi změnu hesla zděl
2. pokud blog chceš přidávej více článků než já a snaž se aby byl blog populární ;)
3. (tohle není pravidlo, ale taky bych to zdůraznila) pokud se o blog přihlásí někdy kdo má rád W.I.T.C.H. a pak je mít rád přestane, může změnit blog podle nového zaměření (nechci aby byl blog gothic, emo atd.-vím, že to není hezké, ale případně změnit na něco "normálního"-zdělím vám svůj názor)
4. nikdy nemaž žádné moje články ani nic co jsem zde na blogu udělala

Doufám, že se o blog někdo přihlásí, i když jestli ne, tak si sem budu dávat reklamy na nový blog. No tak se mějte a, no NO COMENT
Vaše kate

P.S. pokud někdo o blog bude stát napište mi do komentů váš mail a já se s vámi dohodnu přes něj

A zase :(

26. června 2012 v 10:09 | kate
A zase. No napsala jsem článek , který myslím, že by si měli ''všichni'' přečíst. No ale nejspíš si ho přečetl jen jeden člověk. Nemůžu říct, že jsem to nečekala, ale docela mě to mrzí. A tak se vás chci zeptat (i přes to, že vím, že si to nikdo nepřečte) jestli vlastně mám pokračovat v blogování, protože je vidět, že evidentně nikoho můj blog nezajímá. Mrzí mě to, protože mám blog už asi čtyři roky a nikdy na něj nikdo moc nechodil. Mě se můj blog docela líbí, i když vím, že články nic moc, ale je to můj blog! Tak, no vlastně nic. Myslím si, že můj blog je o moc lepší než nějaký jiný blogy. No vám to ale asi tak nepřijde a chtěli byste abych přidávala samí obrázky a komixy W.I.T.C.H., ale mě už to nebaví, prostě buď skončím a nebo ne, je to na mě, ale podíl na tom máte i vy. Jo a sorry, že kvůli takovýmu pitomýmu článku jste museli vůbec chodit na tenhle blog!
Vaše kate

Po pár měsících konečně zprávy

19. června 2012 v 11:22 | kate
Takže zase píšu. Vím, že je to dost divný po tý době, a taky vím, že si to teď nikdo nepřečte, protože sem už nikdo nechodí. No, ale doufám, že alespoň jeden človíček se najde, který by si to přečetl. No, ale konec kecání a rovnou k věci. Rozhodla jsem se znovu blog rozject, ale už ne ve stylu W.I.T.C.H. Proč? Protože mě už nebaví. Nevim, ale zdá se mi, že už jsem z toho vyrostla. Rozhodně neříkám, že je nenávidim, to rozhodně ne, ale už je taky nemiluju. Časopisy už si od tohohle roku taky nekupuju. Už zase ulítávam na něčem jiným, ale o tom rozhodně blog nebude. Chtěla bych blog udělat víceméně o mě, ale nebude to jako nějakej deníček spíš třeba něco o mých zájmech a taky možná nějaká grafika. Budu vám sem třeba dávat nějaký volný designy atd. No jinak popravdě už mi blog i docela chyběl, ale rozhodně ne tak, abych ho znovu rozjela hned, bez jakékoli změny a to i když to bude trvat třeba další rok. Touhle změnou bych chtěla docílit těchto věcí: 1.větší návštěvnosti, 2.lepší grafiky a vzhledu blogu a to hlavní je 3.vlastní spokojenosti. Chtěla bych aby byl můj blog prostě více oblíbený, protože ho mám už čtvrtým rokem a stále nic moc. Takže doufám, že si to někdo přečte a zanechá aspoň jeden komentík. Takže se mějte a za rok ;) taky budu zpět i s novým designem!

POZASTAVENÍ!!!

27. září 2011 v 17:07 | Will_Katie♥
Takže ano už je to oficiální-POZASTAVUJI blog. Ptáte se proč? No za 1. nemám na něj ani tolik času-pořád škola atd., za 2. nevím co psát, ne že by mě blog nebavil, ale mám takové ''nefantazijní'' období, a za 3. taky pořád nemůžu sedět jenom u počítače, mam sice svuj netbook, ale tam mi nejde net, takže nic. Doufám, že vám to nebude vadit a až se zase rozhodnu vrátit tak vám určitě napíšu pár zajímavích článků o tej mojí blogovej ''dovolenej''. No tak se mějte a za neurčitou dobu nashledanou! Vaše Will_Katie♥

P.S. Mohlo by se stát, že až přídu tak už vůbec nebudu mít ráda W.I.T.C.H.! V tomto případě bych si buď blog nechala jako památku a nebo bych ho předala někomu jinýmu. Podmínkou by ale bylo, ža by jste blog nemohli smazat, protože by byl pořád v mém vlastnictví-něco jako pronájem. No tak buď jak buď-na blog se ještě jednou vrátím!

Ještě ne!

23. srpna 2011 v 22:01 | kate
Takže ješě design nebude! Vyskytly se melé komplikace, ale to se snad vyřeší. Takže ještě tady nebude. Mějte se a zítra napíšu. Dobrou noc

New dess 0.2

23. srpna 2011 v 11:50 | kate
Tak zítra příde na blog nový dess. Bude to design se Selenou Gomez a doufám, že se vám bude líbit! Už ho mám hotový tak teď jen stránku a menu a bude to. Jinak jsem vám chtěla říct, že blog už nebude mít jen dessy s W.I.T.C.H., ale i např. se Selenou Gomez, s Rihannou nebo s Harrym Potterem. Doufám, že vám to nebude vadit, a že sem budete pořád chodit. Tak se mějte a těšte se na new dess (už druhý který vyrábím!). Pac a pusu vaše Will_Katie♥

Já že nekomentuju, a co vy?

19. srpna 2011 v 10:29 | kate
Všechny Affska (teda skoro všechny) mi píšou na blog, že jim vůbec nepíšu žádný komenty. Přitom já jsem včera napsala 2 nový články a nikdo je neokomentoval! Mě se totiž zdá, že na muj blog moc lidí nechodí. Nevím jestli je to tím, že nepřidávám články nebo tím, že se vám můj blog nelíbí. Podle mě je to od každého trochu-*Je pravda, že tolik článků nepřidávám, ale najde se určitě nejméně jedno období kdy jsem přidávala pořád. *A na můj blog vážně moc lidí nechodí přesto, že mám blog už asi 3 roky. Na vaše blogy (mojich Affsek) lidi chodí a na nějaké i dost hodně, ale na můj? Na můj blog chodí maximálně 80 lidí za týden a vám klidně i přes 300! To je dost velký rozdíl nemyslíte? A tak se vás ptám včem je ta chyba-ve mně, v mojem blogu nebo ve vás? Napište mi váš názor a nechci tady slyšet, že můj blog není dostatečně o W.I.T.C.H.-já nechci mít celý blog zaobrázkovaný jako vy! Nechci mít blog celý jen o W.I.T.C.H., ale chci aby blog prozrazoval taky něco o tom jaká jsem a tak. Jestli se vám to nelíbí napište, pokud máte nějaký problém s mojim blogem napište a pokud máte problém se mnou napište. Prostě napište váš názor a já se pak rozhodnu. Vaše Will_Katie♥

Už zítra

5. srpna 2011 v 14:13 | Will_Katie♥
Takže jak jsem už včera psala-zítra odjíždím! Jenom abyste to věděli. Žádné přednastavené články bohužel nebudou :(, protože nestíhám. Až zase přijedu tak pak nějaké články nejspíš budou, co to plácám 100% budou :D! Takže tímto vám chci dát sbohem a další článek bude nejspíš v sobotu. Mějte se a užívejte prázdnin! Vaše Will_Katie♥

Kopírování nebo jen náhoda?

31. července 2011 v 12:27 | Will_Katie♥
Takže včera UŽ včera jsem viděla na blogu terezaterezy obrázek který jsem sama vyrobila. Dneska jsem se tam dívala znova a zjistila jsem, že není sama. I další blog má muj obrázek (v menu). Jenom jsem jim chtěla říct, že mi to nevadí, ale mohli tam dát alespoň zdroj (klikačku). Tak tady to je hlavně pro ně a byla bych ráda kdyby si tam ten zdroj přidaly. Děkuji Will_Katie♥

Tady je ještě ten zdroj:

I´m back =P

22. června 2011 v 8:41 | *Will_Vandom*
Takže jsem zpátky!!! Konečně x) uff! No už máme PC takže v poho, ale žádný moje věci tam nejsou (a asi ani nebudou =O). Je to škoda, ale PhotoFiltre mam takže to stačí. Jinak dneska na blogu nejspíš budu a o prázkách podle toho jak to budu stíhat! Ale myslim si, že sem budu chodit taky docela často. Po docela dlouhé době přidám obrázek na měsíc... a taky nějakou grafiku možná. Udělam si new dess (nějakej bombovej ;) a prostě pozměním malinko bloček! Teď jsem ve škole na it (Informační technologie), ale za chvíli už bude končit hodina-konečně xP Už mě to tady moc nebaví! Sice je to pořád lepší než se učit, ale stejně si pořád ve škole!!! Naneštěstí je to první hodina, ale odpoledne u nás bude babička, takže to docela jde! Takže už jsem se docela dost vykecela, takže konec! Jo ještě abych nezapomněla přidám taky další díl příběhu Vlčí úplněk!! Tak pp a ještě dnes! =)
 
 

Reklama