Nezavírejte oči

24. dubna 2009 v 14:58 | *Will_Vandom* |  PAST... BLOG
Když už jsi tohle začal(a) číst, už to dočti až do konce!!!! Tobě se nic nestane, nesežere tě dinosaurus, ani nebudeš mít 10000 let smůly, ale tisíce i miliony nevinných zvířat budou kvůli tomu trpět!!!!!! Proč?
PROTOŽE KROMĚ DVANÁCTI PŘÍRODNÍCH ZNAČEK V ČR !!!!VŠECHNY!!!!! TESTUJÍ NA ZVÍŘATECH!!!!! NEZAVÍREJTE OČI! NEODCHÁZEJTE OD TOHOTO ČLÁNKU! ANI JÁ NA TO NEMĚLA ŽALUDEK A PŘESTO JSEM VIDEO NÍŽE VIDĚLA AŽ DO KONCE!!!!! PODÍVEJTE SE NA NĚJ!!! A HLAVNĚ SI HO DEJTE NA BLOG!!! NA ZDROJI NEZÁLEŽÍ!!!! MUSÍME POMÁHAT!!!!
Neříkejte, jak vám je těch zvířátek šíleně líto!!! To je na nic!!! Soucit k ničemu nevede!!!! Nepište, že "ty lidi jsou tak strašně zlí"!!!!!!!! Protože i vy, koupí jakéhokoliv výrobku testovaného na zvířatech, právě v tuto vteřinu ZABÍJÍTE!!!!!!!!!!!!!!
Je to odporné video, ale podívejte se na něj. Pokud se nedokážete podívat pravdě tváří v tvář, jste vážně srabi... chápu, že někomu z toho může být opravdu špatně od žaludku, jako bylo mně, ale aspoň to šiřte dál!!!! Pokud nemáte blog, tak pošlete odkaz e-mailem všem známým!!! Ale nezavírejte oči prosím!!!!


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama